niedziela, 20 lipca 2014

Renulkowa "Wiosna"/ "Spring" doily by Renulek

Witajcie!
Po "Śnieżnej" zaklinałam się, że więcej nie tknę serwetek ale oczywiście pękłam :/ Zrobiłam tylko 3 pierwsze rządki "Wiosny" i więcej robić nie zamierzam bo mi się nie chce, a wiem, że im dalej tym bardziej mi się nie będzie chciało. Tym razem w ruch poszła biała Muza 20.


Paskudnie mi wyszedł ostatni rząd, chyba za długie pikotki łączące zrobiłam. Ale szkoda mi było pracy i surowca więc zostawiłam jak jest. Serwetka i tak nie będzie nigdzie leżała. Pod skończoną "Śnieżną" pisałam, że nie lubię żadnych tam obrusików. Renulek zaproponowała mi wtedy, żeby oprawić ją w ramki i zrobić obrazek. Myślę, że tym razem pewnie skuszę się na takie rozwiązanie - serwetka wyszła na tyle mała, że nietrudno będzie znaleźć na nią jakąś oszkloną ramkę :-) A za szkłem wszelkie nierówności pozostaną niezauważone :D

Moje poprzednie, miętowe paznokcie po 4 dniach zaczęły już trochę się sypać, ale żal mi się ich zrobiło więc odratowałam je robiąc ombre. To moja pierwsza próba, szału nie ma, ale wyszło całkiem, całkiem. Dzięki temu przeżyły jeszcze dwa dni. Efekt wizualny również mi się spodobał, na pewno spróbuję jeszcze kiedyż ale to jak odrosną mi paznokcie bo musiałam obciąć.

Dziękuję za odwiedziny i komentarze :* Trzymajcie się ciepło!


Hello! When I finished "Snowy" doily I promised that I'll never do any doily. But finally I break up and made first three rounds od "Spring" using Muza 20 thread. I'm not going to continue it, because I know that I don't have enought patience.

Last round is ugly, I probably did too big picots, but I leave it without correcting. It won't be lying anywhere. Last time Renulek suggested me to use doily to do a picture. This time I'll probably do so - this doily is small so it'll be easy to find suitable frame :)

My last nails after four days were a bit damaged but I did ombre and give them next two days. It was my first time so it's not perfect but still ok. 

Thank you for all visits and comments :* Have a nice day!

2 komentarze:

  1. Mi serwetka się bardzo podoba. Jestem zielona jeśli chodzi o frywolitkę, więc dla mnie jest wszystko tutaj równiutkie i nie widzę żadnych niedociągnięć.

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczna serwetka, ja również żadnych niedociągnięć nie widzę :) pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!