niedziela, 10 sierpnia 2014

Kolczyki urodzinowe / Birthday earrings

Czasem tak jest, że nowe kolczyki otrzymują imię pierwszej osoby, która zostaje ich właścicielką. Dlatego ten wzór zwie się Gabrysia, gdyż tak ma na imię niewiasta, która otrzymała je na urodziny. Z resztą właśnie dla niej ten model wymyśliłam. Nici Kaja, kryształki Swarovski crystal.Pierwsze zdjęcie obrabiane, drugie surowe. Wiem, że przy różnych ustawieniach monitoru kolory wychodzą różnie, więc daję dwa zdjęcia, mam nadzieję, że choć jedno będzie wyglądało dobrze. Mam problem z fotografowaniem koloru fioletowego i niebieskiego :(

Witam nową obserwatorkę i pozdrawiam wszystkich zaglądających!

Hi! Sometimes new earrings take a name from first person who become an owner. Thats why I called this pattern "Gabrysia", because Gabrysia is a girl, whom I gave it for her birthday. I create this pattern just for her. Kaja thread and Swarovski crystal drop.

First photo is corrected, second is not. I know that picture depend on screen settings so I hope that at least one photo will look OK. I have some problems with taking photo of purple and blue things :(

Welcome to my new observer. Greet for all visitors!

7 komentarzy:

 1. Też nie potrafię oddać na zdjęciach koloru fioletowych i niebieskich przedmiotów. Kolczyki bardzo ładne:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne;) Żałuję, że odstawiłam na bok frywolitkę..bo biżuteria na lato jest idealna..zwiewna i delikatna;))Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczne :) Lubię kryształki Swarovskiego, one nadają każdej pracy blasku i elegancji :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Fioletowa frywolitka i kryształki = pełna elegancja ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo delikatne te frywolitkowe kolczyki,śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten sam delikatny wzór w obydwu kolorach prezentuje się pięknie, jasne kryształki odbijają się od ciemniejszego kordonka. Nazwy modeli są konieczne, przy powtórkach od razu wiadomo, o co chodzi, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!