poniedziałek, 4 lipca 2016

Schemat wisiora / Pendant free pattern

Witam Was serdecznie w moim pierwszym poście ze schematem!
Hello, you have a few words in English at the end of this post :)

Koleżanka z facebookowej grupy frywolitkowej namówiła mnie na rozpisanie wzoru na wisior prezentowany w poprzednim poście. Barbara była do tego stopnia oczarowana tworem, który powstał w sumie spontanicznie i bez planu, że przygotowała nawet dla mnie schemat, na który ja naniosłam ilość słupków i kolejność wykonywania elementów. To prosty wzór i z pewnością większość osób nie będzie potrzebowała rozpiski, żeby wiedzieć co robić w jakiej kolejności, ale stworzyłam ją z myślą o osobach bardzo początkujących, jeśli takowe tu trafią ;-)
Jeśli nie widzisz szczegółów - kliknij w obrazek aby go powiększyć :)))Dla przypomnienia jeszcze raz zdjęcia mojego wisiora:Wzór udostępniam do celów prywatnych. Osoby korzystające ze wzoru proszę i zobowiązuję do oznaczenia mnie jako autora wzoru i jeśli to możliwe podlinkowania tego posta. Wyjaśniam jednocześnie, że wzór jest podpisany "Made by Zajączek" gdyż jest to nazwa mojej strony na facebooku (niestety nazwy strony i bloga nie pokrywają się, ale uwierzcie, że obie są moje ;)).

Jeśli oznaczenie autora wzoru uwłacza Twojej twórczej godności lub stanowi dla Ciebie nadmierny wysiłek - nie korzystaj z niego i wymyśl coś sam/a :P bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą ;)

Mam nadzieję, że znajdą się osoby chętne skorzystać ze schematu. Będzie mi bardzo miło, jeśli korzystający ze schematu podlinkują w komentarzach swoje prace, żebym mogła je podziwiać :-)

Serdecznie pozdrawiam!


Hello!

Today I have something new for you: my first FREE TATTING PATTERN!

Picture is made by my friend - Barbara Słodka, idea is mine (Made by Zajaczek is my side on facebook).

If you like this pattern and want to use it remember: it's only to presonal use. Don't copy it without my permission. If you publish your interpretation of this pattern sign me as an author of the pattern and link this post, (if possible).

I hope you'll like the pattern, use it and link it in comment under this post. I'd love to see your pendants!

Greetings!

2 komentarze:

  1. Ja niestety nie zajmuję się frywolitką więc ze schematu nie skorzystam ale podziwiam efekt końcowy - medalion jest śliczny!
    Cieplutko pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  2. Na pewno skorzystam :) A co do nazwy strony na facebooku, też miałam z tym problem, ale można ją w łatwy sposób zmienić ;) (no, łatwy po tygodniach poszukiwań... ;) ) jeśli chcesz, podpowiem jak :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!