poniedziałek, 9 czerwca 2014

Dzidziusiowe buciki / Baby shoes

Witajcie!
Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że niechybnie zbliża się koniec świata. Nie ma innego wyjaśnienia dla faktu, że na moim "warsztacie" pojawiło się coś dziecinnego. Czy istnieje coś, oprócz małych piesków, co budzi w niewiastach większe rozczulenie niż niemowlęce buciki? Prawdopodobnie nie, ale to nie była przyczyna ich powstania. Pod koniec kwietnia mojej koleżance narodził się syn pierworodny i z tej okazji zrobiłam dla niego malutkie i słodziutkie buciki (bleee, rzygam tęczą!). "Fason" jest wzorowany na kultowych trampkach Converse, mam nadzieję, że da się to zauważyć ;-)


Wybaczcie jakość zdjęć, nietrudno domyśleć się, że starałam się wysłać na szybkości :-) w ogóle to wysłałam je już dawno temu ale jakoś zapomniałam opublikować.

Gdyby jeszcze ktoś miał wątpliwości czemu do własnej pracy odnoszę się z pewnym cynizmem wyjaśniam, że nie przepadam za dziećmi, a już szczególnie za tym całym "gugu-gaga" w wykonaniu rozczulonych dorosłych. Mam nadzieję, że nikt się nie zgorszył ;-) mimo wszystko buciki robiło mi się bardzo fajnie, może nawet zrobię kolejne...

Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Hello! World probably drive to the end, if I made something for a baby ;-) Does exist on this world anything besides puppies, what most women find more cute than baby shoes? Probably not, but it's not a reson to make it. My friend born her first child (son) at the end of April so I made this small and cute shoes for them (ranibow vomit!). Shoes are inspired by cult Converse sneakers, I hope you see it ;-)

Sorry for photos quality but I wanted to send it as fast as it was posible. Actually, I made it some time ago but I forgot about showing it.

If anyone can't understand why I'm so cynic about my own work, I explain that I don't like children, and I really hate "gugu-gaga" made by affected adults. I hope no one is scandalized ;-) In spite of it I really enjoyed doing this shoes, perhaps I'll make another one...

I greet all my visitors!

7 komentarzy:

 1. świetnie wyszły ;) bardzo sympatyczne buciki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. buciki świetne wyszły. Rozumiem cię w sprawie dzieci. Chociaż wszyscy mi powtarzają, że jak będę miała swoje to inaczej będę myśleć. A mnie jakoś nie ciągnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajne. Mnie też jakoś nie ciągnęło do dzieci ale od miesiąca i trochę mam swojego synka i podobają mi się te wszystkie małe ciuszki, chociaż w ciąży podchodziłam do tego jeszcze z rezerwą.

  OdpowiedzUsuń
 4. buciki sa świetne i w super stylu:) a przyjdzie pewnie jeszcze czas na Ciebie...:):P

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczne buciki :-) Oczywiście widać, że to są trampki Converse :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 6. czytając pierwsze wersy śmiałam się jak nie wiem...
  miałam szczęście poznać Cię osobiście, po tym kilkunastominutowym spotkaniu śmiało twierdzę, że kiedyś kiedy Twoja pora nadejdzie będziesz SUPER mamą...ciotką...chrzestną ;) czy kim tam jeszcze...hehe a to za sprawą Twojego SPOKOJU :) :) :)
  owe "cyniczno-ironiczne" komentarze, wywody i przemyślenia sa bardzo naturalne w Twoim wykonaniu :)
  pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudeńka :)
  Mam nadzieję, że będą nosiły się równie dobrze, jak fantastycznie wyglądają.
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!