czwartek, 26 czerwca 2014

Skrzydełka / Wings

Witajcie!
Jak obiecałam ostatnio, kolczyki, które zostały podarowane w pudełku z poprzedniego posta. Jest to wzór Coriny Meyfeldt, który jakiś czas temu królował w grupie fejsbukowej. Chciałam zrobić "coś innego" niż do tej pory, więc postanowiłam go wypróbować. Nici Aida 20, drobne koraliki i piasek pustyni.


Trochę prześwietliłam to zdjęcie, żeby lepiej było widać wzór. To dlatego koraliki wydają się czarwonawe a nici spłowiałe. 

Urlop pomału dobiega końca więc powrócę na Wasze blogi, gdyż ostatnio tylko wpadałam, oglądałam i uciekałam do różnych obowiązków. 

Tym, którzy od jutra zaczynają wakacje życzę udanego wypoczynku, a wszystkim dobrej pogody, której w moim miejscu pobytu bardzo brakuje!

Hello! As I promised last time, today is time for earings, which I gave in box from last post. It's Corina Meyfeldt pattern, which was the most popular on facebook tatting group some time ago. I wanted to make something new so I decided to try it on. I used Aida 20 thread, little beads and "sand of the desert".
I overlighted this photo a bit to show the pattern better. That's why beads looks like it was red, and thread like pale. 

My holiday is comming to the and so I'll come back to your blogs, because last time I only looked on them very fast and run to my duty.

To those, who start summer holiday tomorrow I wish happy rest, and to all of you I wish good weather, which is missing in a place where I am! 
/in Poland we have two months summer break from tomorrow/

9 komentarzy:

 1. Bardzo ładny jest ten wzór :)
  Klasyczne połączenie czerni z czerwienią jest zawsze bardzo eleganckie :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczne! ten wzór bardzo mi się podoba, ale wygląda na bardzo trudny!
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. widzę, że wachlarzyki i ciebie dopadły :) Trochę miałam problemów z kupieniem wzoru ale mam już swoje 3 pary :) Twoje bardzo eleganckie!

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne kolczyki ,szkoda ,że dla mnie frywolitki to czarna magia .

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładny wzór, nietuzinkowy, kolorki też wyraziste, jednym słowem śliczne kolczyki :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I’m not that much of a online reader to be honest but
  your blogs really nice, keep it up! I'll go ahead and
  bookmark your site to come back later on. Many thanks

  My web-site - boom beach cheats and hacks

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!