niedziela, 24 lutego 2013

Podaj dalej

Goście pojechali za to przyszły paczki, w tym przesyłka od EveArt w ramach znanej Wam zapewne zabawy "podaj dalej". Oto co otrzymałam: zeszycik wiązany na wstążeczkę, karteczkę urodzinową (do wykorzystania, rzecz jasna :)), dwie zawieszki-zające, liścik i słodycze, które zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach ;) Zdjęcia niestety nie pokazują w pełni jakie to wszystko śliczne i starannie wykonane. Jestem zachwycona, tym bardziej, że papiery to nie moja działka i sama bym takich śliczności na pewno nie zrobiła :) Szczególnie rozczuliły mnie zające, które wiszą już na oknie, wzbogacając moją małą kolekcję :)
Jak już wspomniałam, zdjęcia nie powalają na kolana bo robiłam je na szybko (baterie na wykończeniu) i przy nie najlepszym oświetleniu gdyż wreszcie mam wolny dzień i pospałam sobie do południa ;)

Jeszcze raz dziękuję Ewie za sympatyczną niespodziankę i zapraszam Was do odwiedzenia jej bloga, gdzie niebawem pojawią się zapewne lepsze fotki tego, co dostałam.

A teraz czas spełnić zabawową powinność - niniejszym ogłaszam wspomnianą zabawę u mnie!
Pierwsze trzy osoby, które wyrażą chęć wzięcia udziału w zabawie w komentarzu pod tym postem otrzymają ode mnie drobne prezenty do końca marca. Te same osoby zobowiązane są po otrzymaniu przesyłki zorganizować zabawę u siebie :)
Zabawa dla osób prowadzących bloga, przesyłka tylko na terenie Polski.

Mam nadzieję, że znajdą się chętne osoby :) Po wpisaniu komentarza proszę o maila (anza.art.pl@gmail.com) z adresem do wysyłki. Zachęcam również do wpisania swoich sugestii, które pomogą mi sprawić Wam radość np. ulubiony kolor, motyw, technika, która Wam się spodobała. Jeśli nie, będziecie zdane na mój gust ;)

4 komentarze:

 1. W takim razie ja będę pierwsza. Podziwiam frywolitki i sutasz i żadnej z tych technik niestety nie opanowałam.

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja druga :) I zdaję się na Twój gust. Uwielbiam takie zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne wykonanie. Podziwiam i zastanawiam się, jak dorównać. ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne staranne wykonanie...pomysłowy sposób na miłą niespodziankę i obdarowanie kogoś..

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!