sobota, 2 listopada 2013

Glamurne frywolitki

Robię coś, rzucam, robię następne, rzucam i zaczynam coś innego... i tak w kółko. To trochę opóźnia tempo powstawania prac ;) Tym razem pokażę trochę niedokończony komplet - brakuje mu bigli i krawatki, ale na pewno potraficie sobie wyobrazić, że one tu są (wierzę w Was ;)). Kolczyki to czarne Małgorzatki z dość nietypowym układem koralików, wisiorek to ten sam wzór, tyle, że dołożyłam jeszcze koralikową otoczkę, bo lubię jak wisiorek jest trochę większy niż kolczyki :) osobiście uważam, że wygląda elegancko :)

A żeby nie było zbyt monotematycznie dołożę jeszcze bransoletkę typu "raz-dwa i gotowe", którą zrobiłam na użytek własny z grubego rzemienia wklejonego w zapięcie i koralika do bransoletek typu pandora, które mnie osobiście nie przekonują. Bransoletka jest bardzo prosta w formie ale wzbudziła jak dotąd duże zainteresowanie. Już wiele razy wspominałam o tym, że proste rzeczy budzą często więcej podziwu niż wymyślne, pracochłonne, oryginalne projekty :/ 
Mi ta bransoletka przypomniała wczesnoszkolną lekturę "Karolcia" o dziewczynce, która znalazła niebieski koralik powodujący niewidzialność :D

Dziękuję za wszystkie miłe słowa pod ostatnim postem. Wasze opinie utwierdziły mnie w przekonaniu, że kolczyki Afrodyta powinny wisieć na sztyftach. Szyłam je z potrzeby tworzenia, nie na zamówienie a ja mam bardzo długą szyję (ja w ogóle wszystko mam za długie ;)) więc nie jestem najlepszym modelem. Nie mniej jednak postaram się zrobić zdjęcia na modelce lub na sobie jak tylko dokleję wreszcie te nieszczęsne bigle ;)

Pozdrawiam serdecznie!

8 komentarzy:

 1. Czarny komplecik wyszedł bardzo ładnie a w bransoletce jest to coś. Fajnie wyszła:) Prosta i efektowna:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne frywolitki :) bransoletka super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też czasem zastanawiam się, jak to jest, że ludzie bardziej zachwycają się prostymi rzeczami niż tymi, w które się wkłada więcej pracy:) Małgorzatki w wersji z koralikami są naprawdę eleganckie. I też zawsze wisiorek robię większy niż kolczyki:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniały komplet, bardzo elegancki, pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie ozdobiłaś te Małgorzatki :D Wyszedł elegancki komplecik :)

  OdpowiedzUsuń
 6. uroczy komplecik, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!