środa, 2 stycznia 2013

Na ten nowy rok

Sylwester zaliczony, można wracać do normalnego życia :) w końcu mogę pokazać dawno, dawno zrobioną broszkę z filcowych kwiatków, które widuję u innych i sama też zapragnęłam je mieć. Nie wiem, jak inni je robią, ja wycięłam kwadraty, poskładałam, pozszywałam "żeby było", dodałam koralik, żeby zamaskować brzydkie zszycie i tak jakoś wyszły. Nie wciągnęłam się, ale pochwalić się należy :) broszka jest mała.


Zaczęłam też nowy sweter na drutach. Odkopałam tę starą włóczkę w kolorze zgaszonego korala i uznałam, że to "mój kolor" i muszę mieć z tego sweter z warkoczami. Niestety, włóczki jest za mało na normalny sweter co oznacza, że będę miała kolejny pulower, ale przynajmniej będzie w "tym" kolorze :) Pochwalę się początkami, które nie zasługują na osobny post. Tak wyglądają plecy (o ile nie zarządzę prucia i poprawiania). Kolor odrobinę intensywniejszy niż na tym zdjęciu.


W nowy rok wszyscy robią jakieś podsumowania albo postanowienia. Ja podsumuję: to był dobry rok. Zrealizowałam zeszłoroczne postanowienie (nauczyłam się tańczyć), założyłam tego bloga (choć porzucenie poprzedniego, który prowadziłam prawie rok było smutne), skończyłam studia, zaczęłam pracę (co prawda nie taką, jakiej bym sobie życzyła, ale od czegoś trzeba zacząć), spędziłam dobry czas w towarzystwie wspaniałych ludzi i umocniłam się wewnętrznie.
W nowy rok wchodzę bez postanowień, za to z wieloma planami i nadzieją na przyszłość, a przede wszystkim z uśmiechem i pogodą ducha, której życzę sobie i Wam przez cały ten rok i następne również :)

5 komentarzy:

 1. Rzeczywiście śliczny ten kolor, no i wzór bardzo na czasie (chyba jesteś filigranowej budowy :) ) Broszka superowa - wcale bym nie powiedziała "żeby było". Co do postanowień, jak nigdy przedtem, zrobiłam w tym roku, ciekawe co z tego będzie...
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. super kolorek :)
  a broszka przywołała WIOSNĘ tej zimy ;p
  zaklimatyzowałaś się już na dobre w nowym miejscu?
  pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń
 3. To będzie przepiękny pulower! I kolor super, i wzór fajny... i pomysł na podkreślenie talii:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sweterek ciekawie się zapowiada, nie tylko kolor, ale
  i wzór ładny. W nowym roku Wena Cię nie opuszcza, tak trzymaj!

  OdpowiedzUsuń
 5. broszka ciekawa;-)))zwłaszcza, że dość szybko się ją robi;-))
  Wszystkiego dobregow Nowym Roku i duzo uśmiechu!!!!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!