poniedziałek, 25 czerwca 2012

Płatki śniegu

Wzór klasyczny, choć na tym blogu po raz pierwszy (wzór własny, pokazywałam go wcześniej na poprzednim blogu, którego nazwy nie wymienię :) ). Jeden z najbardziej lubianych, jakie mam w swoim frywolitkowym repertuarze :) ja też lubię go robić. Nici Ada 30, ecru.


Jeszcze raz dziękuję Wam za wsparcie. Niestety, nic nie ułożyło się tak, jak chciałam :/ Choć może inny bieg wydarzeń też będzie miał swoje zalety... Ostatnio mam niesamowitą potrzebę robienia rzeczy konstruktywnych. To dla mnie nietypowe, bo zwykle nie mam nic przeciwko słodkiemu lenistwu, ani spędzaniu czasu na robieniu rzeczy przyjemnych (np. na robótkach). Tymczasem ostatnio mam wyrzuty sumienia w każdej minucie życia, którą spędzam gdzie indziej niż przed komputerem, lub sprzątając :/ To strasznie męczący psychicznie stan, mam nadzieję, że się zmieni kiedy w końcu uporządkuję jako tako swoje życie.
Na plus mogę zapisać to, że odświeżyłam pewną starą, dość zaniedbaną znajomość :) przyjemnie jest dowiedzieć się, że komuś dobrze się w życiu układa, że spełniają się marzenia... Choć jestem trochę zazdrosna bo moje marzenia wciąż pozostają tylko marzeniami...
Kończę na dziś - już mnie nosi, żeby zabrać się do roboty, może nawet umyję okna (nie cierpię myć okien!) :D
Trzymajcie się ciepło, zdrowo i korzystajcie z wakacji!

6 komentarzy:

 1. Śnieżynki są śliczne! Będzie dobrze! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tworzysz piękne kolczyki.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. płatki mają ochlodzić nas troszke?FAjne..a z marzeniami tak czasem jest...zawsze trzeba miec jakies i czekać ich spełnienie;-)pozdrawiam;-)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne, słodkie, staranne, ogólnie bardzo ładne. Pozdrawiam i powodzenia Ci życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przepiękne śnieżynki, życzę dużo pozytywnych chwil.

  OdpowiedzUsuń
 6. Trudno się robi dzieła frywolitkowe ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!